Madonas pilsētas domes kārtējā sēde jūnijā, kā parasti, būs mēneša pēdējā ceturtdienā – 26. jūnijā, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Aizvakar notika Madonas pilsētas finanšu un attīstības komitejas sēde, kurā izskatīja 25 jautājumus.
Deputāti izskatīja jautājumu par finansējuma piešķiršanu dažādām aktivitātēm; par Madonas mūzikas skolas teritorijas un Madonas upītes labiekārtošanu un nepieciešamību izstrādāt Madonas mūzikas skolas teritorijas labiekārtošanas projektu; par eksotisko deju festivālu „Maģiskais paklājs"; par nedzīvojamo telpu nomas maksas apstiprināšanu; par konkursu „Latvijas Labākais tirgotājs 2008"; par aizdevuma ņemšanu Madonas pilsētas Liepājas ielas rekonstrukcijai; par boulinga zāles izveidošanai paredzēto Madonas sporta centra telpu nomas tiesību izsoli; par pirmpirkuma tiesībām; par grozījumiem Madonas pilsētas publisko iepirkumu būvdarbu līgumos attiecībā uz Madonas sporta halles I kārtas būvdarbu izpildes termiņa pagarinājumu; par dāvinājuma (vairāku zemesgabalu daļu) pieņemšanu; par zemes ierīcības projektu izstrādi nekustamā īpašuma Madonā, Raiņa ielā 56c sadalīšanai; par saistošo noteikumu „Par Madonas pilsētas pašvaldībai piederošo vai piekrītošo nepabūvētu zemesgabalu nomu" apstiprināšanu; par koka ēku sakārtošanu un nelikumīgi uzceltu būvju nojaukšanu Daugavas ielā 10; par koka ēku-graustu nojaukšanu Saules ielā 51, kā arī apsprieda citas aktualitātes. Tika izskatīts arī iesniegums ar lūgumu ierādīt divas kapa vietas Madonas pilsētas kapos.
Galīgais lēmums šajos, kā arī citos jautājumos tiks pieņemts Madonas pilsētas domes sēdē pēc Jāņiem, tas ir, 26. jūnijā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA