Ar sirsnīgu apbalvošanas pasākumu viesnīcā "Rīga" 12. jūnijā noslēdzās konkurss "Mans aptiekārs", ko rīkoja Latvijas Farmaceitu biedrība sadarbībā ar farmācijas kompāniju "Gedeon Richter". Noslēguma pasākumā Vidzemes reģiona labākā farmaceita-asistenta nomināciju saņēma Daina Ozoliņa no Sarkaņu pagasta Biksēres aptiekas, bet uzaicināto farmaceitu vidū bija arī Dace Meldere no privātaptiekas "Goba-Farm".
Atgādināšanai – no 1. marta līdz 1. maijam ikviens aptiekas apmeklētājs tika aicināts balsot par sev īpašu farmaceitu, aptiekās varēja aizpildīt pastkarti vai uzrakstīt vēstuli.
"Daina ir dzeltena kliņģerīte, kura ar saulainu gaismu staro un aicina pie sevis. Viņa ir kā rasaskrēsliņš, kurš sāpēs ūdens malku pretī sniedz. Viņa ir kā kumelīte, kura smaržo un ap sevi saldu auru izplata, viņa ir kreimene, kurai vēl daudzus pavasarus ziedēt un pie sevis saukt, kuras tuvumā sirds pareizu ritmu zina. Visbeidzot – viņa ir mūsu baldriāns, kas uzmundrina, kad bēdas māc." Gan šādi tēlaini un sirsnīgi vārdi, gan pateicības rindas par savu farmaceiti Dainu Ozoliņu tika citēti no balsotāju vēstulēm.
Biksēres aptiekas īpašniece saņēma Atzinības rakstu, skaistu ziedu pušķi, žurnāla "Marta" abonementu 6 mēnešiem, kā arī balvu – SPA procedūras viesnīcā "Ezeri".
– Saņemtā nominācija man bija liels pārsteigums, jo noslēguma pasākumā bija uzaicināts 141 farmaceits pārsvarā no lielajām pilsētām. Savukārt man pieder maza lauku aptieciņa. Par lielo atbalstu jūtos biksēriešiem pateicīga, jūtos kā savējā. Mums ir fantastiski lauku cilvēki, ar lielu izturību un sīkstumu. Lai cik arī grūti klātos, viņi atrod tādus vārdus, ar ko iepriecināt un otru stiprināt. Mēs, biksērieši, esam kā liela ģimene, un gadu gaitā sava pagasta cilvēkus esmu iepazinusi, uzklausījusi katra vainas.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.06.2008.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto