Par to, ka tuvojas nobeigumam jaunās sporta halles celtniecība Madonā, „Stars" pārliecinājās 6. jūnijā, kopā ar 9. Saeimas deputātu, Tautas partijas priekšsēdētāju Aigaru Kalvīti apmeklējot šo svarīgo objektu.
Ar būvniecības norisi, plašajām iespējām pievērsties dažādām sporta aktivitātēm, kas būs pieejamas skolēniem, bērniem, jauniešiem, visiem iedzīvotājiem pēc halles nodošanas ekspluatācijā, iepazīstināja Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs.
Publiskajā telpā jau vairākkārt ir izskanējis, ka Madonas sporta halles atklāšana varētu notikt 18. novembrī. Vakar domes attīstības nodaļas vadītājam jautāju, cik reāls ir šis termiņš, kāds darba apjoms vēl ir jāveic, vai pēc sporta halles uzcelšanas sāksies peldbaseina būve, ko tik ļoti gaida madonieši…
Komentē Nauris Volkovs: – Manā skatījumā, publiskotais sporta halles atklāšanas termiņš – 18. novembris – ir reāls. Ja padarīto rēķina procentos, tad varētu teikt, ka vēl palicis ap 30-35 procenti no kopējā apjoma. Būvniecības darbi ir gandrīz pabeigti, bet vēl ir jāveic iekšējie un ārējie apdares darbi, tāpat veicamo darbu sarakstā ir profesionālais aprīkojums visām telpām – sporta zāles grīdas, vieglatlētikas skrejceļa grīdas, skvoša zāles grīda, fitnesa telpas grīda, kā arī jāpiegādā viss inventārs, aprīkojums šautuvēm un, protams, jāveic labiekārtošanas darbi, ieskaitot Gaujas ielas posmu.
Attiecībā uz peldbaseina izbūvi – pašvaldība ir izsludinājusi konkursu par tiesībām būvēt gan peldbaseinu, gan ledus halli, lai piesaistītu privātinvestoru. Konkurss tiek izsludināts jau otro reizi. Ja arī šoreiz tas noslēgsies bez rezultāta, domāju, madonieši tomēr bez peldbaseina nepaliks. Risinājums tiks meklēts jebkurā gadījumā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.06.2008.
Autore:ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto