LUBĀNAS pilsētas veselības un sociālās aprūpes centrā, kā katru gadu, Jāņi tiks svinēti divas dienas.
Centra direktore Olga Deksne pastāstīja: – 22. un 23. jūnijā svinēsim Jāņus.
Gan vienā, gan otrā dienā paredzēts koncerts. Notiks dažādi pasākumi, sociālās aprūpes centra iemītniekus priecēs folkloras kopa ar dziesmām. Būs ugunskurs, līgodziesmas, siers un pīrāgi. Veselības un sociālās aprūpes centrā dzīvo pieci Jāņi. Uz svētkiem viņi saņems arī kādu mazu dāvaniņu.
Autore: AGRITA NUSBAUMA