Pēkšņu asu sāpju uzliesmojuma rezultātā es nonācu Madonas slimnīcā. Liels bija mans pārsteigums, ka dažu minūšu laikā man tika veikta sirds kardiogramma un vairākas citas analīzes un pārbaudes.
Paldies sirsnīgajai, laipnajai dakterītei Ingai Raudai, kas pat vēlāk bija sazinājusies ar Rīgu un pieteikusi rindu Stradiņos.
Katru rītu dakterīte nāca ar tik saulainu smaidu, ka šķita – no tā vien jau mēs kļūstam veselāki. Cik skaidri un saprotami viņa man izskaidroja analīžu rezultātus, pamācīja, kā kuras zāles dzeramas. Nekad viņai nepietrūka sirsnīgu vārdu, ar ko mūs nomierināt, jo slimnīcā mēs gandrīz visi ienākam, sāpju nomākti. Paldies dakterītei par laipnību!
Gribu pastāstīt par vienu tādu īpaši smagu brīdi, ko piedzīvoju šeit. Kādā vēlā pēcpusdienā man pēkšņi sākās lielas sāpes. Daktere Inga Rauda un ķirurgs Ivars Pudāns darīja visu iespējamo, lai sāpes mazinātu. Ap divpadsmitiem naktī tas viņiem arī izdevās. Es apbrīnoju ķirurga Pudāna lielo atbildības izjūtu, ka viņš vēl divos naktī atnāca pārliecināties, vai viss ir kārtībā. No sirds esmu pateicīga, ka dakteriem izdevās mani glābt.
Vēl gribu pateikties dakterei Raudai, ka ar savu gudrību, sirsnību, vienkāršību ir uzaudzinājusi tik saliedētu mediķu komandu, kur katrs zina savu darāmo, vietu un laiku. Tāpēc viss norit bez mazākās aizķeršanās.
Paldies medmāsiņām, sanitārītēm, saimniecītēm par viņu grūto darbu. Jo tikai visi kopā ir komanda.
Mīļie dakteri un pārējie darbinieki! Vēlu – lai jums visiem nepietrūktu jūsu saulainā smaida, labestības pret mums, slimajiem un vecajiem! Lai nekad nenogurst rokas un kājas šai nebūt ne vieglajā darbā! Lai personīgajā dzīvē jūs pavadītu tikai veiksmes un izdošanās!
No sirds – paldies!
Gulbeniete G. BAĶE
5.10.2021.