Saulainajā un skaistajā 1. jūnija svētdienā visas dienas garumā cesvainiešiem bija iespēja piedalīties brīnišķīgos ģimenes dienas svētkos, kas notika Cesvaines luterāņu baznīcas dārzā.
Pasākumā piedalījās ne tikai cesvainieši, bet arī bērni un jaunieši no Lubānas un Madonas. Pasākuma programma bija plaša – ģimeņu dievkalpojumu vadīja mācītājs Ingus Dāboliņš, plašu atzinību ieguva darbošanās darbnīcās, kuras vadīja profesionāli meistari.
Tika dziedāts un dejots, zīmēts, sportots, kopā ar vecākiem arī ceptas desiņas un, protams, laimētas dāvanas. Noslēgumā spēlēja viena no labākajām kristīgajām grupām „Xenos" no Rīgas, kuras kvalitatīvais sniegums mums deva prieku dziedāt un dejot līdzi. Ceram, ka šīs grupas koncertu varēsim dzirdēt Cesvaines vidusskolā 1. septembrī.
Vienojoties kopīgā lūgšanā, priesteris Māris Ozoliņš deva svētību un pateicās visiem, kuri līdzdarbojās šo skaisto svētku organizēšanā. Svētku koordinatoru un dalībnieku vārdā mīļš paldies uzņēmumam „Cesvaines piens", zemnieku saimniecībai „Sviķi", personīgi Ritai Krieviņai, Matīsam un Kristiānai Vaskiem, Rīgas dominikāņu māsu klosterim un viņu labdariem.
Pasākuma koordinatori cer, ka nākamajā gadā ģimenes svētki atkal notiks 1. jūnijā un visi cesvainieši tiks aicināti piedalīties.
Lai mums un jums arī turpmāk izdodas izdarīt kaut ko nelielu un skaistu savai Cesvainei, pavadīt skaistus mirkļus kopā ar savu ģimeni, pateikt labu vārdu tuvākajam kaimiņam un vienkārši priecāties par skaisto laiku!
Autori: L. ČEVERE, M. ŠĶĒLE
pasākuma koordinatores