Pirms neilga laika laikraksta „Stars" redakcijā tika saņemts zvans no Artūra Liepiņa, kuru satrauc situācija ar pieturām Ērgļos.
– Ērgļos sociālisma laikā uzcēla autobusa pieturu. Bija, kur patverties no lietus, bija soliņi, kur apsēsties gaidītājiem. Tagad to visu aizklapēja ciet, jo iekārtoja jaunu autobusa pieturu Ogres galā. Tur nav cilvēkam, kur apsēsties, jo nav soliņu. Slikta ceļa pārredzamība, nepārtraukti brauc automašīnas. Ļoti ceru, ka jaunievēlētā novada dome pievērsīsies arī autobusa pieturas izvietojumam, soliņu izvietošanai, satiksmes drošībai, – stāstīja Artūrs Liepiņš.
Ērgļu apvienības pārvaldes vadītāja Elita Ūdre skaidro radušos situāciju: – Teritorija, kurā iepriekš atradās autoosta, jau pirms daudziem gadiem tika privatizēta. Līdz ceļa rekonstrukcijai, kas notika saskaņā ar „Latvijas Valsts ceļu" projektu, uz līguma pamata, iekāpšana un izkāpšana notika bijušās autoostas teritorijā. Jaunā autoosta tika izveidota ceļu rekonstrukcijas ietvaros saskaņā ar pasūtīto un īstenoto VAS „Latvijas Valsts ceļi" projektu. Tāpat autoostā ir gan novietoti soliņi, gan izveidotas nojumes, kur iespējams patverties no lietus. Par drošību runājot – ceļu satiksmes noteikumi nosaka ceļu satiksmes kārtību, kas ir saistoši visām personām, un to ievērošana ir katra ceļu satiksmes dalībnieka pienākums.
18.08.2021.