Nu jau arī zālieni Madonas pilsētā atgādina, ka sausuma periods ir ieildzis, jo tie sākuši dzeltēt. Puķu stādījumi tiek regulāri laistīti, bet kā ir ar zālieniem – vai domes īpašuma uzturēšanas nodaļai vispār ir laistāmā tehnika?
Komentē Madonas pilsētas domes īpašuma uzturēšanas nodaļas vadītājs Aldonis Rībenieks: – Patiešām, galvenokārt tiek laistītas puķudobes, stādījumi Saieta laukumā. Taču laistīt visus zālienus pilsētā nav mūsu iespējās, bet, neraugoties uz to, laistāmās tehnikas iegāde vismaz pagaidām nav noteikta kā prioritāte numur viens, jo principā mēs jau orientējamies uz nokrišņiem bagātāku vasaru, nekā šogad bija maijs. Turklāt vispirms ir jāiegādājas tehnika, ar ko tīrīt un laistīt ietves un Saieta laukumu, bet, protams, no izdegšanas zālienus Saieta laukumā un citur pilsētā paglābsim.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA