VARAKĻĀNU vidusskolā skolēni vēl kārto eksāmenus, bet tiek domāts arī par izlaiduma svinībām. – 14. jūnijā izlaidums būs 9. klašu skolēniem. Šogad skolu absolvēs 41 devītklasnieks, bet 21. jūnijā 42 skolēni beigs 12. klasi.
Kā katru gadu, skolēnus sveiks domes pārstāvji, skolas administrācija, vecāki. 9. klases skolēnus sveikt ieradīsies arī 8. klases pārstāvji. Svinīgā pasākuma laikā 12. klases skolēniem uz projektora tiks rādītas bildes ar svarīgiem dzīves notikumiem, atskaņos mūziku, kas pašiem patīk. Absolventi saņems klasesbiedru raksturojumus. Pasākumā tiks godināti literāro konkursu uzvarētāji un olimpiāžu dalībnieki, – "Staram" pastāstīja Varakļānu vidusskolas direktores vietniece mācību darbā Anita Saleniece.
Autore: AGRITA NUSBAUMA