Madonieši jau dzīvo Madonas pilsētas svētku gaidās, pēta piedāvāto svētku programmu un domā, kurus pasākumus apmeklēt.
Un ne tikai Madonas pilsētas iedzīvotāji.
Daudzi pošas uz Madonu arī no citām rajona pašvaldībām un pilsētām, lai piedalītos Madonas pilsētas 1. vidusskolas simtgadei veltītajos pasākumos.
Absolventu reģistrācija, kā informē Madonas pilsētas 1. vidusskolas direktors Romāns Ližbovskis, sāksies jau pulksten 14.
Tad ap pulksten 15 skolotāji un absolventi apmeklēs bijušo Madonas 1. vidusskolas skolotāju atdusas vietas un, noliekot ziedus, godinās viņu piemiņu.
Centrālais pasākums „Simts minūšu stunda" paredzēts pulksten 17, bet pulksten 20 visi dosies uz Madonas estrādi, kur notiks bērnu un jauniešu koncertuzvedums „Septiņas satikšanās", lai pēc tam pulksten 22 atgrieztos Madonas pilsētas 1. vidusskolā, kur turpināsies absolventu tikšanās.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto