16. jūnijā laikraksta redakcijā saņēmām fotoattēlus, kuros varēja redzēt, ka uzdarbojušies vandaļi un izdemolējuši apkārtni ap vides objektu, kas atrodas Madonā pie skeitparka.
Kā norāda bildes iesūtītāja Dace, skats bija bēdīgs.
– Lai gan reti pilsētā var novērot šādas nekārtības, tomēr laiku pa laikam kāds ar savu uzvedību izceļas, postot to, kas ir radīts tādēļ, lai citiem būtu prieks. Ļoti žēl, ka cilvēki tā rīkojas. Par šo situāciju ziņoju kārtībniekiem, ceru, ka postītāji tiks atrasti un sodīti, – rakstīja Dace.
Diemžēl Madonas novada pašvaldībā nav pašvaldības policijas, komentārs par situāciju tika lūgts Madonas policijas iecirkņa kriminālpolicijas priekšniecei Ingai Randarei.
– Esam saņēmuši informāciju par šo gadījumu. Priecājamies, ka sabiedrība seko līdzi notikumiem un ziņo policijai par dažādām nekārtībām un situācijām ne tikai pilsētā, bet arī pagastos. Kas attiecas uz vandaļu radītajām nekārtībām pie vides objekta, informācija ir saņemta, bet nav cietušās personas, kas šajā gadījumā ir juridiska persona, rakstiska iesnieguma. Pēc iesnieguma saņemšanas var uzsākt kriminālprocesu par tīšu mantas bojāšanu un vainīgos saukt pie atbildības. Arī turpmāk aicinu iedzīvotājus informēt policiju un vērsties ar iesniegumu, lai vainīgās personas saņemtu sodu, – aicina Inga Randare.
29.06.2021.