Šodien, 29. maijā, pulksten 13 notiks kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, kurā paredzēts izskatīt vairāk nekā 20 jautājumu, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Lielākā daļa no tiem, kā „Starā" jau informējām, ir izskatīti attīstības un finanšu komitejas sēdē, bet daži ir nākuši klāt.
Domes sēdē tiks arī apspriesta Madonas pilsētas ielu uzturēšanas un attīstības, kā arī satiksmes kustības optimizācijas programma 2008.-2013. gadam, Madonas vakara un neklātienes vidusskolas nolikums, izskatīts jautājums par Madonas pilsētas Atzinības un Pateicības raksta piešķiršanu un citas izglītības, kultūras un saimnieciskā darba aktivitātes.
Iespējams, tiks pieņemts pozitīvs lēmums attiecībā uz iedzīvotāju ierosinājumu izveidot netarificētas sabiedriskā transporta pieturvietas Rīgas ielā.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA