Es tiešām esmu skola veca,
Un skanīgs man stundu zvans.
Tas pasakas stāstīt man sola
Un pats kā pasaka skan.
Ošupes pamatskolas direktore Vēsma Masa par vienu no nozīmīgākajiem un skumīgākajiem notikumiem uzskata to, ka skolas skaistajā akmens ēkā pēdējo reizi izskanēs zvana skaņas uz stundu – "Atvadas skolai". Tikšanās notiks 30. maijā. Vēsma Ošupes pamatskolā nostrādājusi jau divdesmit piecus gadus. Šinī laikā viņa strādājusi gan par sākumskolas skolotāju, gan direktores vietnieci audzināšanas darbā, gan mājturības un ētikas skolotāju, bet divus gadus viņa ir skolas direktore.
Paldies direktorei jāsaka par viesmīlību un gaismu sirdī, prasmīgi vadot Ošupes skolas ikdienu un rūpējoties par skolēniem un kolektīvu. Visi, kas ir saistīti ar Ošupes pamatskolu – absolventi, tehniskie darbinieki, skolotāji -, un visi, kas vēlas būt kopā ar skolu un skolotājiem, tiek mīļi aicināti uz pasākumu "Ardievas skolai" 30. maijā pulksten 19. Šim vakaram – spožākās zvaigznes, par šo vakaru – visskaistākās atmiņas un vārdi.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
MONTAS MASAS foto