19. maijā rajona padomes zālē notika Madonas rajona pilsētu un pagastu bāriņtiesu darbinieku seminārs.
Par aktuāliem bērnu tiesību aizsardzības jautājumiem klātesošos informēja valsts bērnu tiesību aizsardzības galvenā inspektore Līga Bērziņa.
Semināra turpinājumā, jau trešo reizi, bāriņtiesu darbiniekiem bija iespēja piedalīties supervīzijā, ko vadīja psiholoģe Dace Bērziņa. Tikšanās laikā bāriņtiesu darbinieki pārrunāja veiksmes, neveiksmes darbā, uzklausīja kolēģu un psiholoģes ieteikumus dažādu sarežģītu situāciju risināšanā.
Jūnija beigās bāriņtiesu darbinieki dosies pieredzes apmaiņas braucienā ciemos pie kolēģiem Liezēres pagastā.
Autore: NADEŽDA NIEDRĪTE
rajona izglītības pārvaldes
galvenā speciāliste
jaunatnes lietu, bērnu un jauniešu
tiesību aizsardzības jautājumos
SANTAS JAUJENIECES foto