17. maijā Ošupes pagastā, O. Kalpaka dzimtajās mājās „Liepsalās", rosījās daudz strādātgribētāju, lai sakoptu Latvijā ievērojamās vietas apkārtni.
Ošupes pagasta padomes izpilddirektors Aigars Šķēls pastāstīja, ka šāda talka „Liepsalās" tiek rīkota katru gadu.
Šogad tika stādīti un atjaunoti izkritušie koki, sakopti celiņi un izravētas puķu dobes.
Šajā skaistajā un ļoti vajadzīgajā darbā piedalījās pārstāvji no Meirānu O. Kalpaka pamatskolas, Ošupes pamatskolas, Degumnieku pamatskolas, Latviešu virsnieku apvienības, O. Kalpaka tautas daiļamata pamatskolas, 25. ZS kājnieku bataljona, 212. Varakļānu jaunsargu vienības, 52. ZS Jelgavas bataljona, Jelgavas Valsts ģimnāzijas, Mārcienas pamatskolas, partijas „Visu Latvijai", Ošupes pagasta padomes, Barkavas pagasta padomes, kā arī Sanita, Kārlis, Kaspars Kokini no Latviešu biedrības nama, O. Kalpaka piemiņas fonda, personīgi Oskars Grīgs, Anita Kalpaka, un no Aizsardzības ministrijas – Gaidis Andrejs Zeibots.
Ārijas Kalpaks-Grundmanes piemiņai, kas ir īsta Latvijas patriote, ko viņa ir pierādījusi ar saviem darbiem visas dzīves garumā, tika iestādīti divi kociņi.
O. Kalpaka piemiņas fonda, Ošupes pagasta pašvaldības un Anitas Kalpakas vārdā iestādīja ozoliņu, bet liepiņu – visu skolu jaunatne, kas bija ieradusies. Talka noslēdzās, sadodoties rokās – „Vienoti Latvijai!".
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 27.05.2008.
Autore: ILVIJA KRĒSLIŅA
IVETAS ŠĶĒLES foto