OŠUPES pamatskolā 30. maijā paredzēts liels pasākums.
– Nākampiektdien tiks apbalvoti gada skolēni, kuri ir daudz darījuši sabiedriskajā darbā un mācībās. Skolēni mācību gada laikā krāja punktus. Tagad tie tiks apkopoti, apsveiksim uzvarētājus.
Pēc apbalvošanas paredzēts koncerts. Skolai šogad aprit 121 gads, ieradīsies skolas gariņš, atcerēsimies visu, kas noticis pa skolas gadiem. Tiks runāts, kas notiks ar bērniem turpmāk, – pastāstīja Ošupes pamatskolas direktore Vēsma Masa.
Autore: AGRITA NUSBAUMA