22. maijā pulksten 18 Madonas kultūras namā tiks parādīts uzvedums, ko iestādes bērnu kolektīvi veltījuši māmiņām, tētiem, visai ģimenei. Mātes dienā, 11. maijā, šo uzvedumu madonieši parādīja Rīgā, tirdzniecības centrā „Spice". – Bijām uzaicināti uz „Spici", uzstājāmies uz brīvās skatuves, pēc tam bērni no tirdzniecības nama saņēma dāvanu – bezmaksas atrakciju iespējas „Spicē", – laikrakstu informē uzveduma režisore Aija Špure.
– 22. maijā ar savu priekšnesumu vēlamies iepriecināt ģimenes Madonā. Uzvedumā iesaistīti trīs kolektīvi: kultūras nama mazā deju skola (vadītāja Zeltīte Veipa), popgrupa „Smaidiņš" (vadītāja Solveiga Stafecka) un bērnu teātris (režisore Aija Špure).
Autore: INESE ELSIŅA