Šodien, 20. maijā, pulksten 13 notiks Madonas pilsētas domes finanšu un attīstības komitejas sēde, „Staru" informē domes vispārējās nodaļas vadītāja Ārija Brilovska.
Tajā paredzēts izskatīt dažādus jautājumus.
Deputāti apspriedīs iedzīvotāju ierosinājumu par sabiedriskā transporta pieturvietas izbūvi Rīgas ielā, izskatīs jautājumu par adreses piešķiršanu nekustamajiem īpašumiem, par zemes ierīcības projekta nekustamajam īpašumam Lazdonas ielā 32 izstrādi, par zemesgabala Cesvaines ielā 18a izmantošanu, par pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" ierosinājumu papildu finansējuma piešķiršanai siltuma patēriņa apmaksai, par finansējuma piešķiršanu Madonas pilsētas 1. vidusskolas zēnu kora dalībai Latvijas zēnu koru salidojumā, par Madonas mūzikas skolas ierosinājumu finansiāli atbalstīt divu audzēkņu dalību Latvijas izlases pūtēju orķestru sastāvā koncertturnejā Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.
Komitejas sēdē paredzēts izskatīt arī jautājumu par grozījumiem Madonas Valsts ģimnāzijas štatu sarakstā. Deputāti lems par finansējuma piešķiršanu Madonas pilsētas izglītības iestāžu absolventu pasākumam.
Deputāti izskatīs ierosinātos grozījumus Madonas pilsētas domes īpašumu uzturēšanas nodaļas un Madonas pilsētas pašvaldības iestādes „Sociālais dienests" štatu sarakstā, lems par dzīvojamās telpas atbrīvošanas pabalstu (9 iedzīvotājiem, kopējā pabalstu summa Ls 22 000), izskatīs biedrības „Melnais Piens" iesniegumu par atbrīvošanu no Madonas pilsētas estrādes nomas maksas mūzikas festivāla „Sintētiskā sircapziņa 2008" laikā un izskatīs citus jautājumus.
Tradicionāli uzmanība tiks pievērsta arī graustiem, kas bojā Madonas pilsētas ainavu, – šoreiz tiks izskatīts jautājums par koka šķūņa-grausta nojaukšanu Dumpu ielā 7, par koka šķūņa-nojumes nojaukšanu Liepājas ielā 5, par koka šķūņa-grausta nojaukšanu Valdemāra bulvārī 9.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA