Veiksmīgi Latvijas jaunatnes čempionātā volejbolā startējusi Madonas BJSS komanda – 1995. gadā dzimušās meitenes (D1 grupa), izcīnot 3. vietu.
Čempionāts sākās janvārī ar grupu turnīru Rīgā. Tika izcīnītas četras uzvaras ar rezultātu 2 : 0 pret Rīgas volejbola skolu, Ādažu un Zvejniekciema komandām.
Otrajā posmā Daugavpilī starts sekmīgs – četras uzvaras (pret Rīgas volejbola skolas I un II komandu, „RVS/Mārupi", Daugavpils VS II komandu), bet zaudējums mājiniecēm – Daugavpils I komandai, taču otrā vieta nodrošināta un līdz ar to tiesības startēt finālā.
Fināls notika 10. un 11. maijā Rīgā (cerējām, ka notiks Madonā un saņemsim savējo līdzjutēju atbalstu).
Pirmajā dienā tika uzvarēta Rīgas volejbola skolas II komanda, piedzīvots zaudējums Daugavpils volejbola skolas I komandai (izcīnīja zelta medaļu) un dramatiskā spēlē ar rezultātu 1 : 2 zaudēts arī Rīgas volejbola skolas I komandai. Vēl trešajā setā bijām vadībā (11 : 8). Kā vēlāk izrādījās, šī spēle bija sudraba medaļas vērta.
Otrajā dienā uzvara pār „RVS/Mārupe" ar rezultātu 2 : 1 nodrošināja madonietēm 3. vietu un bronzas medaļas. Par vienu no turnīra labākajām spēlētājām tika atzīta Madara Ceruka. Vēl komandā spēlēja Ilze Rubule, Andra Kalniņa, Valērija Kiseļeva, Jekaterina Nastenko, Sabīne Cimdiņa, Elīna Ziemele, Simona Ponomarenko un Marta Mašāre. Paldies vecākiem un visiem, kas atbalstīja komandu!
Autors: JĀNIS SUDĀRS
Madonas BJSS volejbola treneris
Foto no personiskā arhīva