Ziemeļaustrumu futbola līgas čempionāts iesākās ar spēli „Alūksne" : Madonas FK „Kvarcs". Madoniešiem izdevās atklāt sezonu ar uzvaru (3 : 1). Alūksnē, kur notika spēle, laukums ir ļoti zemas kvalitātes. Tas „panākts", daudzus gadus nekopjot to (ļoti ceru, ka madonieši savu galveno futbola laukumu tomēr izglābs). Futbolistiem bija grūti kontrolēt bumbu, tas liedza parādīt skaistu futbolu.
Jau ar pirmajām minūtēm Madonas komanda uzbruka vareni, un 4. minūtē vārtus guva Andrejs Sitiks. Likās, laukuma saimniekus gaida smaga sagrāve, tomēr alūksnieši attapās, un spēle līdzsvarojās. Pirmā puslaika vidū Alūksnes futbolisti pat izlīdzināja rezultātu. Viņu prieki gan nebija ilgi, jo pēc 6 minūtēm Arnis Ikaunieks panāca, ka rezultāts kļuva 2 : 1. Tā arī noslēdzās pirmais puslaiks.
Otrajā puslaikā alūksnieši veica daudzas spēlētāju maiņas, tādējādi cerot uzlabot spēli. Tas viņiem daļēji izdevās, bet rezultāts nemainījās. Otrā puslaika vidū ar precīzu sitienu izcēlās uz maiņu iznākušais Oskars Saliņš, un rezultāts – jau 3 : 1. Līdz spēles beigām arī madonieši veica vairākas spēlētāju maiņas, bet nekas būtiski nemainījās. Komandā spēlēja Jānis Radziņš, Arnis Ikaunieks, Vasilijs Trusovs, Ints Radziņš, Kārlis Sudārs, Andrejs Sitiks (80. min. Mārcis Matisāns), Jānis Ikaunieks, Oskars Smudzis (72. min. Dimitrijs Kohanovs), Gatis Polna (64. min. Oskars Saliņš), Nauris Driksna, Edgars Līcītis (65. min. Vladimirs Kišņakovs).
Nāciet uz spēli, kad FK „Kvarcs" 14. jūnijā pulksten 14 Madonā sacentīsies ar komandu „Balvu SC/Viļaka".
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS