Vakar Madonā, Valdemāra bulvārī, posmā no Madonas Valsts ģimnāzijas un Madonas pilsētas 1. vidusskolas līdz Raiņa ielai pabeidza jauna asfalta klāšanu. Madonā jau daudzus gadus šāds darbs nav veikts. Vienmēr (un arī šajā pavasarī) izlīdzējās ar asfaltā izsisto caurumu aizlāpīšanu.
Pēc asfalta uzklāšanas turpināsies Valdemāra bulvāra labiekārtošana.
Asfaltu Valdemāra bulvārī ieklāja Smiltenes akciju sabiedrība "8. CBR". Tā ir tā pati firma, kas Madonas rajonā strādājusi daudzās vietās un patlaban rekonstruē Rūpniecības ielu.
Valdemāra bulvārī visus darbus organizēja un koordinēja akciju sabiedrības "8. CBR" darbu vadītājs Jānis Mellenbergs. Viņš pastāstīja: – Valdemāra bulvārī visu esam paveikuši dažās dienās. Tehnika uz Madonu atgādāta no Smiltenes, bet asfalta masu vedam no Cēsu rajona. Tur atrodas uzņēmuma asfaltbetona rūpnīca. Svarīga ir darba organizācija, un arī tas ir labi, ka mūsu uzņēmumā strādā pieredzējuši strādnieki.
Vaicāts par sadarbību ar pasūtītāju – Madonas pilsētas domi, Jānis Mellenbergs sacīja, ka šajā ziņā problēmu neesot.
Darbu vadītājs todien bija ļoti steidzīgs, vajadzēja organizēt asfalta klāšanu. Tikko ar jaudīgiem kravnešiem bija atvesta melnā asfalta masa.
Pasūtītāja intereses šajā objektā pārstāv Madonas pilsētas domes attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs, kas visu laiku seko līdzi asfalta klājēju darbam.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.05.2008.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS
OĻĢERTA SKUJAS foto