Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Iedzīvotāji izmanto iespēju

Redakcija

Autors • 14.05.2008.

Iedzīvotāji izmanto iespēju
Burtu lielums

AS „Latvijas Zaļais punkts" sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas organizācijām visā Latvijā no 25. marta līdz 8. maijam rīkoja pavasara tīrības akciju „Nekrāj krāmus!", kad iedzīvotāji bez maksas varēja nodot nolietotās elektropreces, piedalīties divās loterijās un laimēt dāvanu kartes Ls 30 vērtībā jaunu elektropreču iegādei „RD Electronics" veikalos.

Akcija noritēja 35 Latvijas pilsētās, un tās laikā savākts un otrreizējai pārstrādei nodots vairāk nekā 100 tonnu nolietoto elektropreču.

Madonā šīs akcijas ietvaros nolietotās elektropreces varēja nodot SIA „Madonas namsaimnieks" un SIA „Barks M". Iedzīvotāji atzinīgi novērtēja šo iespēju, un pavisam abās akcijas kārtās piedalījās gandrīz 100 cilvēku. Jāatzīmē, ka gan „Madonas namsaimniekā", gan SIA „Barks M" akcijas otrajā kārtā aktivitāte bija ievērojami lielāka nekā pirmajā. Pavisam „Madonas namsaimniekā" nolietotās elektropreces nodeva 66 cilvēki (19 – pirmajā kārtā un 47 – otrajā), savukārt SIA „Barks M" – 26 (6 un 20).

Jau informējām, ka akcijas pirmās kārtas izloze notika 10. aprīlī, un sagadījās tā, ka abu uzņēmumu izlozēs dāvanu kartes krita ļaudoniešiem – Baibai Zelčai un Salvim Stradiņam. Otrās kārtas izloze norisinājās 8. maijā. SIA „Madonas namsaimnieks" to rīkoja Madonas pilsētas domē, un domes izpilddirektora Āra Vilšķērsta izvilktā loze krita Ligitai Timzei no Madonas, kas bija nodevusi savu veco putekļsūcēju. SIA „Barks M" laimīgo lozi izlozēja laikraksta „Stars" redakcijā, un šoreiz dāvanu karti un iespēju par 30 latiem iegādāties elektropreces „RD Electronics" veikalos laimēja Jana Mežvinska no Bērzaunes pagasta, kas uz pieņemšanas punktu bija atvedusi veco televizoru un monitoru.

Lai arī akcija ir beigusies, gan „Madonas namsaimnieks" (Madonā, Augu ielā 29), gan SIA „Barks M" (Madonā, Saules ielā 67) lūdz atgādināt, ka iedzīvotāji joprojām var nodot nolietotās elektropreces.

Autore: BAIBA MIGLONE

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px