Ar rezultātu 77 : 70 un komandas "Cesvaine" uzvaru pār basketbola kluba "Madona" spēlētājiem 26. maijā Kusas sporta zālē noslēdzās "Hansabankas" kausa izcīņa un Madonas rajona čempionāts basketbolā vīriešiem. Pēc finālspēles "Hansabankas" dāvātos kausus pasniedza Madonas filiāles vadītājs Jānis Šmeiss.
Otro vietu Madonas rajona padomes un a/s "Hansabanka" atbalstītajā rajona basketbola čempionātā vīriešiem izcīnīja basketbola kluba "Madona" spēlētāji, bet trešajā vietā – Madonas BJSS 1990. gadā dzimušo spēlētāju komanda.
Lielākoties gan Cesvaines, gan Madonas BJSS un basketbola kluba komandās spēlēja puiši, kas treneru Agņa Beķera un Aivara Nagļa vadībā meistarību apliecinājuši Latvijas jaunatnes basketbola līgas spēlēs. Tās bija aizraujošas spēles, kur komandas cīnījās par uzvaru, bet sava loma bija arī metienu precizitātei un veiksmei.
Kā "Staram" pastāstīja šo sacensību organizators Māris Gailums, turnīrā pavisam piedalījās un par uzvarētāja kausu cīnījās 8 komandas: "Madonas BJSS-91", "Šlāgeris", BK "Madona", "Barkava", "Ērgļi 89", "Cesvaine", "Madonas BJSS-90" un "Kusa". Spēles notika Ērgļu, Kusas, Madonas, Barkavas sporta zālēs.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 07.06.2007.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
MĀRA GAILUMA foto