Lai gan šāgada februārī pirmo reizi pēc vairāku mēnešu ilga laikposma bija samazinājies agresīvo braucēju skaits, martā un aprīlī tas atkal ir pieaudzis, liecina Ceļu policijas apkopotā informācija.
Pirmajos divos gada mēnešos par agresīvu braukšanu tika aizturēti 125 autovadītāji (par 6% mazāk nekā pagājušā gada janvārī un februārī). Savukārt četros mēnešos kopumā aizturēti 420 agresīvi braucēji (par 75% vairāk nekā gadu iepriekš analogā laikposmā).
Pērn visa gada laikā par agresīvu braukšanu policija bija aizturējusi 1982 autovadītājus.
Samazinās pie stūres dzērumā pieķerto autovadītāju skaits. Šogad pirmajos četros mēnešos par transporta līdzekļu vadīšanu reibumā aizturēti 3053 vadītāji (par 150 jeb 4,7% mazāk nekā pērn). Attiecīgajā laikposmā par 3,6% jeb 79 cilvēkiem samazinājies par transporta līdzekļu vadīšanu reibumā aizturēto vadītāju skaits ar tiesībām.
Informāciju sagatavoja: AGRIS VECKALNIŅŠ