Rajona skolēni šajā mācību gadā tika aicināti apmeklēt muzejus un pēc tam apkopot materiālus par muzejos redzēto.
Šodien, 15. maijā, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja izstāžu zālēs notiek labāko šo skolēnu darbu apbalvošana.
– Idejai atsaucās 7 rajona skolas, 20 klašu grupas, – „Staram" atklāj novadpētniecības darba vadītāja Vidzemes novadā Leontina Brenčeva.
– Jaunieši brauca gan uz rajona, gan apkārtējo rajonu, arī uz Rīgas muzejiem. Piecas skolas tikšanās laikā prezentēs savu veikumu, labāko darbu autorus apbalvosim ar Valsts jaunatnes iniciatīvu centra, kā arī rajona padomes diplomiem. Atsevišķu sūtījumu saņems tie ekskursiju vadītāji, kurus kā pozitīvu piemēru minējuši skolēni.
Autore: INESE ELSIŅA