Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Murmastienes pasta nodaļa jaunās telpās

Redakcija

Autors • 12.05.2008.

Murmastienes pasta nodaļa jaunās telpās
Burtu lielums

Piektdien, 9. maijā, Murmastienes pasta nodaļa tika atvērta jaunās telpās. Pasta nodaļām šis ir grūts laiks, jo laukos tās tiek slēgtas un apvienotas. Madonas rajonā jau slēgta divdesmit viena pasta nodaļa. – Par Murmastienes pasta nodaļas likteni tika runāts daudz. Vienubrīd pavīdēja doma, ka nodaļu slēgs. Pirms diviem gadiem pie veikala „Sandra" satiku Aivaru Karlsonu, kas tad vēl bija pasta pārvaldnieks.

Viņš sacīja, ka neapmierina pasta atrašanās vieta, jo to ir grūti atrast. Pasta nodaļa atradās pagasta padomes ēkā, 2. stāvā. Tobrīd bija problēmas ar brīvām telpām. Pēc ilgāka laika A. Karlsons bija panācis vienošanos ar veikala saimnieci. Kad viss jau bija uzcelts un izremontēts, pienāca ziņa, ka pasta nodaļas nebūs, jo Rīga tam nepiekrīt. Februāra sākumā Kauguru pagastā bija tikšanās ar nu jau bijušo „Latvijas Pasta" ģenerāldirektoru Gintu Škodovu. Es sapratu, ka viņš atbalsta lauku pasta nodaļas. Tikšanās laikā tika stāstīts par to, ka pasta nodaļas laukos nākotnē tiks apvienotas ar veikaliem vai bibliotēkām. Pēc sarunas izstāstīju par problēmu Murmastienē, bet G. Škodovs atbildēja, ka par šo lietu neko nezinot. Bet tas bija pagrieziena punkts, jo pirmdien jau tika parakstīti līgumi un kārtotas formalitātes. Vienubrīd pat biju gatava atdot savu darba kabinetu, jo tas atrodas pirmajā stāvā. Bijām gatavi taisīt atsevišķu eju caur logu, tad tas viss pieklusa, bet jau pēc pāris mēnešiem sāka celt piebūvi. Tas mani patīkami pārstei-
dza, – „Staram" pastāstīja Murmastienes pagasta padomes priekšsēdētāja Modra Vilkauša.

– Aivars Karlsons gribēja, lai mēs pasta nodaļu laižam veikala telpās, jo šeit bieži apgrozās cilvēki. Bija atbraucis pat pārstāvis no Rīgas, kas šo vietu novērtēja labi, jo blakus ir veikals un pastam varētu būt labs apgrozījums. Norunājām, ka blakus uzbūvēsim telpas. Nebija tik daudz materiālo līdzekļu, bet lēnām, pakāpeniski, līdz pat šai dienai darījām un remontējām. Tagad ir liels gandarījums, ka darbs ir izdarīts, jo tas tomēr nebija tik viegli. Mums ir noslēgts līgums ar „Latvijas Pastu" uz desmit gadiem, – turpināja telpu īpašniece Sandra Zepa.

Savos iespaidos par jaunajām telpām dalījās Madonas reģionālās nodaļas pārvaldnieka pienākumu izpildītāja, Madonas pasta ekonomiste Valentīna Zimeta: – Man šeit ļoti patīk. Uzskatu, ka tā ir moderna pasta nodaļa. Arī vieta ir laba, jo kursē transports, cilvēkiem ir viegli atrast. Pasta nodaļā būs iespējams abonēt un iegādāties preses izdevumus, veikt dažādus maksājumus, naudas pārvedumus, kā arī saņemt pensiju, veikt PNS iemaksas un izmaksas. Tagad ir laiks, kad jaunāka gadagājuma cilvēki izmanto internetu un tajā pieejamos pakalpojumus.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 13.05.2008.

Autore: AGRITA NUSBAUMA

OĻĢERTA SKUJAS foto


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px