Varakļānu kultūras namā notika sarīkojums, kurā uzstājās pilsētas labākie mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi – sieviešu koris "Dzelvērte", dejotāji un citi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi. Pasākums bija veltīts Varakļānu pilsētas astoņdesmitgadei un saucās "Ziedi Varakļāniem".
Sarīkojuma dalībniekus uzrunāja Varakļānu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Siliņš. Viņš teica paldies visiem dziedātājiem un dejotājiem par aktīvu piedalīšanos mākslinieciskajā pašdarbībā un sasniegumiem, kas gūti dažādās skatēs rajonā un novados.
– Pasākums bija ļoti jauks, – stāsta Varakļānu pilsētas domes izpilddirektors Jānis Siliņš.
– Savu prasmi parādīja visi mūsu dziedātāji un dejotāji. Ļoti sirsnīgi tika uzņemti pirmsskolas izglītības iestādes "Sprīdītis" mazo dziedātāju priekšnesumi.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS