Domes sēdē tika izskatīts jautājums par grozījumiem Madonas pilsētas domes 2007. gada 29. novembra lēmumā.
Domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts informēja par darba apjoma palielināšanos domes izveidoto iestāžu apkalpošanā un papildu datorspeciālista štata vienības nepieciešamību.
Deputāti, vienam atturoties, nolēma izdarīt grozījumus minētajā Madonas pilsētas domes lēmumā un papildināja vispārējās nodaļas štatu sarakstu ar vienu štata vienību datorspeciālists.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA