Aizvadītajos svētkos Madonas rajonā reģistrēti vairāki ceļu satiksmes negadījumi, tostarp divas satiksmes līdzekļu sadursmes ar stirnām, kas izskrējušas uz ceļa braucamās daļas. 3. maijā Madonas slimnīcā ievietots vīrietis, kas kritis no motocikla un guvis traumas.
Vairākas reizes automašīnu vadītāji nav spējuši savaldīt savus braucamos un nokļuvuši ceļmalu grāvjos.
4. maijā šāda rakstura avārija notikusi ceļa posmā Lubāna ezers- Degumnieki. Negadījumā cietusi pasažiere, kas ievietota Madonas slimnīcā.
Tajā pašā dienā automašīnas "Volvo" vadītāja ceļa Madona-Cēsis 1. kilometrā neizvēlējās piemērotu braukšanas ātrumu un nobrauca no ceļa. Automašīna apgāzās, transporta līdzekļa vadītāja nokļuva Madonas slimnīcā.
Vissmagāk cieta kāds cesvainietis, kas alkohola reibumā nokritis no velosipēda. Traumas bija tik smagas, ka cietušo nekavējoties ievietoja Madonas slimnīcas reanimācijas nodaļā. Cietušajam ārsti izdarīja galvaskausa transplantāciju, patlaban viņš ārstējas ķirurģijas nodaļā.
– Pagaidām par šo nelaimes gadījumu informācijas nav, – vakar pastāstīja rajona policijas pārvaldes kārtības policijas biroja trešās nodaļas priekšnieks Gunārs Latkovskis. – Mēs ar cietušo vēl neesam runājuši, viņa smagā veselības stāvokļa dēļ nevarējām ar viņu tikties. Šodien mūsu darbinieki atkal dosies uz slimnīcu, varbūt šoreiz iegūsim nepieciešamo informāciju.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS