– BĒRZAUNES pamatskola no 18. līdz 22. jūnijam rīko diennakts vasaras nometni, kurā mēs gan sportosim, gan atpūtīsimies, – "Staru" otrdien informēja direktora vietniece audzināšanas darbā, nometnes vadītāja Inguna Dūma. Esot arī doma sarīkot savas "olimpiskās spēles" ar vēl nebijušām disciplīnām, un bērni paši gatavos gan apbalvojumus, gan medaļas, kā arī startēs dažādās disciplīnās, kādu nav bijis pat īstajās olimpiskajās spēlēs.
– Tā kā tā ir Jāņu gaidīšanas nedēļa, bērniem iemācīsim arī siet sierus, stāstīsim par Jāņu tradīcijām, dziesmām, – tuvāk skaidro Inguna Dūma (t. 28739690). Vasaras nometne skolēniem Bērzaunē notiks trešo reizi. Nometnēs parasti piedalās ne vairāk kā 50 dalībnieku. Bērni varēs gulēt teltīs, lietus gadījumā, protams, būs vieta skolā. Ēdināšanu nodrošinās skolas ēdnīca.
Autore: ASTRA ZAGORSKA