Pagājušajā otrdienā notika kārtējā Madonas pilsētas domes sēde, kurā izskatīja 27 jautājumus.
Deputāti nolēma piekrist sniegt galvojumu SIA „Madonas siltums" ilgtermiņa aizņēmumam sakarā ar ERAF līdzfinansētā projekta „Madonas pilsētas siltumtīklu rekonstrukcija un esošo iekārtu nomaiņa katlumājā Augu ielā 27a" sadārdzinājumu, kas tiks ņemts 2008. gadā Ls 300 000 apmērā ar samaksas termiņu 15 gadu, ar atlikto maksājumu uz trim gadiem un procentu likmi atbilstoši iepirkuma procedūras rezultātiem. Tāpat piekrita sniegt galvojumu SIA „Madonas siltums" īstermiņa aizņēmumam (kredītlīnijai) uz diviem gadiem, kas tiks ņemts 2008. gadā Ls 300 000 apmērā ar procentu likmi atbilstoši iepirkuma procedūras rezultātiem. Abu aizņēmumu samaksa tiek garantēta ar pašvaldības budžetu.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA