Domes sēdē tika izskatīts jautājums par bērnu nodarbināšanu vasaras brīvdienās un šī pasākuma finansēšanu.
Dome nolēma piedalīties NVA organizētajā skolēnu nodarbinātības pasākumā laikā no šāgada 2. jūnija līdz 29. augustam. Kā informēja deputāts, pašvaldības iestādes „Sociālais dienests" vadītājs Gundars Riekstiņš, šī projekta ietvaros vasarā būs iespēja strādāt 42 skolēniem vecumā no 15 līdz 17 gadiem, katrā pasākuma mēnesī iesaistot 14 skolēnu. Viņi tiks nodarbināti pilsētas teritorijas zaļās zonas kopšanas darbos, kā arī dažiem būs iespēja strādāt pirmsskolas izglītības iestādē „Saulīte". Par pasākuma vadītājiem apstiprināja Indru Veipu un Ivetu Janovsku.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA