Dome izskatījusi jautājumu par dzīvokļa Madonā, Veidenbauma ielā 1a – 11 atsavināšanas ierosinājumu ar lūgumu atļaut privatizēt par naudu minēto dzīvokli.
Deputāti nolēma noraidīt pašvaldības rīcībā esošās dzīvojamās telpas Madonā, Veidenbauma ielā 1 a – 11 atsavināšanas ierosinājumu un noteica, ka šīs dzīvojamās telpas saglabājamas pašvaldības rīcībā, lai atbilstoši Latvijas Republikas likuma „Par pašvaldībām" 14. un 15. panta prasībām nodrošinātu pašvaldības funkcijas – sniegt palīdzību iedzīvotājiem dzīvokļa jautājuma risināšanā.
Tas, starp citu, ar katru gadu kļūst aizvien grūtāk, jo pašvaldības rīcībā paliek arvien mazāk dzīvokļu. Kā informēja domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts, no savulaik 2297 dzīvokļiem pēc privatizācijas pašvaldības rīcībā vairs palikuši tikai ap 140.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA