Liezēres pamatskolā 26. aprīlī rosījās daudz strādāt gribētāju. Meža dienu ietvaros tika koptas ievērojamākās vietas un stādīti ozoli.
Liezēres pamatskolas direktore Jolanta Pabērza pastāstīja: – Akcijas "Ozolzeme – Latvija" ietvaros Ozolu centrā iestādījām divdesmit četrus ozoliņus.
Kopā ar pensionāriem un citiem iedzīvotājiem sakopām estrādi un kapsētu. Strādāja visi skolēni un skolotāji. Pagājušonedēļ bija priecīgs notikums skolas dambretes spēlētājiem, jo viņi izcīnīja pirmo vietu un atveda kausu, bet 25. aprīlī skolas futbola komanda brauca uz futbola sacensību finālu Gulbenē, kur ieguva otro vietu.
Sadarbībā ar Aronas mežniecību skolā norisinājās Meža dienām veltīts konkurss. Jautājumus sagatavoja mežsargi. Līdz 6. maijam bērniem jāiesniedz atbildes, ko izvērtēs žūrijas komisija.
Uzvarētājus aicinās uz pasākumu apmācības centrā "Pakalnieši".
Šonedēļ liela grupa skolēnu brauks ekskursijā uz Liepāju, kur pavadīs divas dienas, bet 10. maijā uzņemsim pedagogu kolektīvu no Rušonas pamatskolas.
Autore: AGRITA NUSBAUMA