Jūnijā Madonā Vidzemes rajona tiesā tika skatīta krimināllieta, kurā persona A. apsūdzēta par vairākām zādzības epizodēm; zīmīgi, ka garnadzis ir ar gana „izsmalcinātu gaumi", jo septiņas reizes nozadzis ikru iepakojumus veikalā „Maxima XX".
Zādzības izdarītas šā gada aprīlī. Attiecīgi 8. aprīlī, pulksten 9.20, persona A. veikalā „Maxima XX" no plaukta nozaga divus ikru „Sahaļinskij standart" iepakojumus 73,14 eiro kopvērtībā (viena iepakojuma vērtība – 36,57 eiro); savukārt, sākot ar 14. aprīli,
garnadža gaume pamainījusies un viņš pārgājis uz lašu dabiskajiem ikriem „Sudrablīnis", kuri iepakojumā maksā 43,11 eiro. Pa vienam šādam iepakojumam veikalā „Maxima XX" viņš nozadzis: 14., 16., 20., 21. un 24. aprīlī; turklāt 21. aprīlī viņš vienu „Sudrablīņa" ikru iepakojumu nozadzis gan no rīta, gan pēcpusdienā.
Izdarītās zādzības kopsummā sastādīja 331,80 eiro.
Tiesa nolēma personu A. sodīt ar brīvības atņemšanu uz 4 mēnešiem un pārbaudes laiku uz 7 mēnešiem.
05.08.2020.