20. jūlijā
Pēcpusdienā ugunsdzēsēji glābēji devās uz Ērgļu novada Jumurdas pagastu, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums.
Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ceļu satiksmes negadījumā iesaistītajā automašīnā esošie cilvēki bija izkļuvuši no tās paši saviem spēkiem, un viņus apskatīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatora klemmes un novilka automašīnu no ceļa braucamās daļas.
22.07.2020