Ar aicinājumu uz pilsētas sakopšanas talku 30. aprīlī iznāk Madonas pilsētas domes informatīvais izdevums „Domes Vēstnesis". Aprīļa numurā varēs lasīt plašu oficiālās informācijas klāstu – saistošos noteikumus par dzīvojamo, sabiedrisko un ražošanas ēku uzturēšanu, ar izdevuma starpniecību Valsts ieņēmumu dienests informē par algām „aploksnēs" un par riska nodevu biedrībām; sniedzam informāciju arī no vēlēšanu komisijas par parakstu vākšanas kārtību.
Pašvaldības SIA „Madonas siltums" raksta par to, ka nobeigumam tuvojas vērienīgā Eiropas Savienības fondu līdzfinansētā projekta realizācija, bet SIA „Madonas namsaimnieks" joprojām aicina iedzīvotājus iesaistīties akcijā „Nekrāj krāmus!" un nodot nevajadzīgo sadzīves tehniku. Tā kā pilsētā tiek uzsākta plaša ūdensvadu un kanalizācijas cauruļu izbūve, publicējam karti, kurā madonieši jau laikus varēs uzzināt, kurās ielās šie būvdarbi tiks veikti, ierobežojot satiksmi laikā no maija vidus līdz augustam.
Numura atvērums veltīts Madonas sakopšanas tēmai, tostarp vēršot uzmanību uz konkursa „Posies, Madona!" sākšanos. Šogad konkursa organizatori aicina aktīvi iesaistīties iedzīvotājus, aizpildot vienkāršu anketu ar norādi, kuri namīpašumi, jūsuprāt, būtu īpaši izceļami. Tā kā konkurss norit ar sponsoru atbalstu, atvērumā arī šie uzņēmumi iepazīstinās lasītājus ar savām aktualitātēm.
Līdz ar minēto informāciju, kā ierasts, domes ziņās varēsit iepazīties ar pārskatu par domes sēdes jautājumiem, iesniegtajiem būvprojektiem pilsētā, kā arī par to, ka apstiprināta Madonas attīstības programma nākamajiem septiņiem gadiem. Lasiet arī maija kultūras pasākumu kalendāru, aktualitātes jauniešiem no iniciatīvu centra, uzzināsit, ka suņumīļiem jau drīzumā tiks atvērta jauna suņu skola.
Lasiet „Domes Vēstnesi" un atradīsit vēl citu noderīgu informāciju! Ziņojiet, ja nesaņemat savu vēstnesi, piezvanot uz domes bezmaksas tālruni 80000020!
Autore: DZINTRA STRADIŅA
domes sabiedrisko attiecību speciāliste