KALSNAVAS pamatskolas 6. klases skolēni kopā ar audzinātāju Lindu Ūdri vakar piedalījās Meža dienu talkā, ko rīkoja sadarbībā ar VAS „Latvijas valsts meži" Kalsnavas arborētumu un tā vadītāju Jāni Zīliņu. Bērni ne tikai iepazinās ar kolekcijām, bet arī iestādīja kociņus.
Savukārt Kalsnavas pamatskolas 1.-4. klases skolēni un audzinātāji vakar, 25. aprīlī, piedalījās Meža dienu pasākumā – mežā vāca atkritumus. Kopā ar skolēniem bija Kalsnavas mežniecības mežsargs Aigars Oga: – Meža dienu pasākuma mērķis bija iesaistīt skolēnus mežmalu sakopšanā, savācot neapzinīgu cilvēku izmestos atkritumus.
Autore: IVETA ŠMUGĀ