Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Tikai viens madonietis

Redakcija

Autors • 22.04.2008.

Tikai viens madonietis
Burtu lielums

Par to, ka SIA "Madonas siltums" gatavojas ar nākamās apkures sezonas sākumu vai pat mazliet ātrāk paaugstināt siltuma tarifu, madonieši jau tika informēti. Par to rakstījām arī "Starā". Arī par to, ka ceturtdienas, 17. aprīļa, vakarā tiek rīkota iedzīvotāju sapulce, kurā visi madonieši varētu paust savu viedokli par tarifa paaugstināšanas projektu.

Tāpēc liels bija pārsteigums, ka uz šo sapulci bija ieradies tikai viens klausītājs – Andris Ozoliņš. Vairāk neviena. Nebija atnākuši pat tie, kas parasti regulāri ierodas uz šādām sanāksmēm. Toties bija ieradušies – Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatora priekšsēdētājs Guntis Bērziņš, Madonas pilsētas domes izpilddirektors Āris Vilšķērsts, SIA "Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis, galvenais inženieris Ivars Grandāns un citi pašvaldības uzņēmuma atbildīgie darbinieki.

Madonietis Andris Ozoliņš sakarā ar šādu iedzīvotāju pasivitāti teica: – Pa "kaktiem" jau visi cilvēki pauž neapmierinātību par siltumtarifa kārtējo paaugstināšanu, bet, kad būtu jāatnāk un jārunā sanāksmē, kur viņu domas uzklausīs, tad neatnāk.

Jā, madoniešu neieinteresētība par jauno siltuma tarifa paaugstināšanas projektu patiešām ir pārsteidzoša. Sākumā iedomājos, ka šādā situācijā sapulci atliks un madoniešus mēģinās sapulcināt vēlreiz. Nekas tamlīdzīgs nenotika. Tā siltuma tarifa projekta apspriešana pārvērtās par Andra Ozoliņa un SIA "Madonas siltums" vadītāju dialogu, brīžiem likās, ka vadošie darbinieki cits citu cenšas pārliecināt par nepieciešamību paaugstināt siltuma tarifu.

Vispirms SIA "Madonas siltums" valdes loceklis Uldis Lielvalodis īsumā pamatoja, kāpēc jāpaaugstina siltuma tarifs. Protams, tika atzīmēts, ka lielākās problēmas rada kurināmais – šķelda kļūst arvien dārgāka. – Energoresursi kļūst arvien dārgāki. To izjūtam visi, – uzsvēra Uldis Lielvalodis. – Tāpēc es aicinu visu māju īpašniekus rūpīgi nodarboties ar ēku siltināšanu.

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 22.04.2008.

Autors: GUNĀRS ZEMZARS

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px