Izlasot kalsnavietes Rutas rakstu avīzē "Stars" par "Lauru" saimniecību – pilnīgi piekrītu. Esmu pilsētniece, bet bieži ar draugiem braucu iepirkties arī uz "Lauriem".
Ļoti lielu izbrīnu radīja lasītais, ko Mārīte no Ludzas teikusi par šo saimniecību. Bet vai kundze zina, kā jāpārbauda pērkamā prece? Ko darīja, ja nezina – kā? Jāpajautā kādam citam uzpircējam; protams, ja tikai viņš teiks. Mani "Lauros" pirktais vienmēr priecējis, jo viss ir kvalitatīvs. Ja ludzāniete pati visus kartupeļus nepārlasīja, tad jautājums par pircēju. Dzīvē visādi brīnumi gadās. Un kur viņi paši turēja kartupeļus? Jo tiem stāvot vajag tumsu, it sevišķi pavasarī. Varbūt uzpircēja pati turēja gaismā un tie palika zaļgani? Pirms domā būt par uzpircēju, pamēģini ko citu! Kas nav pats audzējis, tas maz ko saprot, cik grūts tas darbs ir, jo tu esi atkarīgs no dabas, no laikapstākļiem. Un kam lai sūdzas zemnieks, ja iecerētā raža pagalam?
Liels paldies visiem zemniekiem, kas audzē mums pārtiku, bet ne uzpircējiem. Tas, protams, no mana viedokļa, jo gan jau zemniekiem arī uzpircēji ir vajadzīgi, bet tikai kulturāli un godīgi.
19.05.2020.