Ar Edmunda Vestmaņa mūziku Madonas pilsētas kultūras namā popgrupas „Smaidiņš" izpildījumā izskanēja otrais popgrupu festivāls „Smaidiņš".
Festivālā piedalījās bērnu popgrupas no Gulbenes, Lejasciema, Raiskuma, Druvienas un pašmāju „Smaidiņš" – trīs vecuma grupu dziedātāji.
Aijas Špures vadītā Madonas pilsētas kultūras nama bērnu dramatiskā kolektīva bērni izspēlēja kopīgu uzvedumu ar popgrupu dalībniekiem – „Kāds notikums kādas mājas pagalmā".
Viesi bija sevišķi priecīgi par iespēju dziedāt pie kvalitatīvas aparatūras un skaistajā Madonas pilsētas kultūras namā. Un, ja pēc koncerta popgrupu dalībnieki vēlas dziedāt vēl un vēl, tad ir prieks par jauku pasākumu.
Liels paldies mūsu pasākuma režisorei Aijai Špurei.
Uz tikšanos nākamajā popgrupu festivālā Madonā!
Autore: SOLVEIGA STAFECKA