AS „Latvijas Zaļais punkts" sadarbībā ar atkritumu apsaimniekošanas organizācijām visā Latvijā no 25. marta līdz 8. maijam (ieskaitot) rīko pavasara tīrības akciju „Nekrāj krāmus!", kuras ietvaros iedzīvotāji bez maksas var nodot nolietotās elektropreces un papildus piedalīties loterijā – akcijas divās kārtās iespējams laimēt dāvanu kartes Ls 30 vērtībā jaunu elektropreču iegādei RD Electronics veikalos.
Madonas rajonā šo akciju veicina SIA „Madonas namsaimnieks" un SIA „Barks M". Akcijas pirmā kārta noslēdzās 10. aprīlī, un šajā laikā SIA „Madonas namsaimnieks" lietotās elektropreces nodeva 19 klientu, bet SIA „Barks M" – 6.
10. aprīlī SIA „Madonas namsaimnieks" Madonas pilsētas domē rīkoja pirmo izlozi. Domes izpilddirektora Āra Vilšķērsta izvilkta, šoreiz laimīgā loze krita Salvim Stradiņam no Ļaudonas, kas kopskaitā bija nodevis četras nolietotās elektropreces un pēdējā brīdī paguva piedalīties izlozes pirmajā kārtā.
SIA „Madonas namsaimnieks" valdes loceklis Guntars Dzenis atzina, ka iedzīvotāji akcijā iesaistās aktīvi, to veicina gan iespēja laimēt dāvanas, gan – pats galvenais – vēlme pavasarī sakārtot vidi sev apkārt.
Savukārt SIA „Barks M" pārstāve Svetlana Garkalne aicināja „Staru" iesaistīties akcijas pirmās kārtas laimētāja noskaidrošanā, un laimētāja šoreiz ir Baiba Zelča – kā izrādījās, arī no Ļaudonas.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.04.2008.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto