ĒRGĻU novada pašvaldība aicina iedzīvotājus no 16. marta bez īpašas vajadzības neapmeklēt pašvaldības iestādes klātienē un pašvaldībai adresētos iesniegumus nosūtīt elektroniski uz e-pastu [email protected].
– Lai saņemtu atbildes uz interesējošiem jautājumiem, kā arī pašvaldības speciālistu konsultācijas, aicinām ar pašvaldības darbiniekiem sazināties elektroniski vai pa tālruni. Saziņa ar speciālistiem https://www.ergli.lv/public/lat/kontakti1, – aicina Ērgļu novada pašvaldība. – Sakarā ar „Covid-19" infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem novadā tiek slēgta klātienes apmeklētāju pieņemšana VPVKAC (saziņa –
zvanot uz tālruni 66954883, 64871231); bāriņtiesai – e-pasts [email protected], tālrunis 64871453; sociālajam dienestam – e-pasts [email protected], tālrunis 29173691. Tiek atcelti visi pašvaldības rīkotie kultūras, sporta un citi publiskie pasākumi, pārtrauktas visas interešu izglītības un amatiermākslas norises – treniņi, sacensības, nodarbības, mēģinājumi, tiek pārtraukta mācību procesa norise klātienē Ērgļu vidusskolā, noteikta karantīna Ērgļu sociālās aprūpes centrā. Lai apmeklētu PII „Pienenīte", vecākiem ir jāiesniedz pirmsskolas izglītības iestādē rakstisks apliecinājums, ka bērns un ģimene nav apmeklējuši „Covid-19" skartās valstis vai teritorijas, nav bijuši kontaktā ar „Covid-19" saslimušajiem vai kontaktpersonām un vecākiem nav iespēju citādi nodrošināt bērna pieskatīšanu. Pretējā gadījumā PII audzēkņi pirmsskolu apmeklēt nedrīkst.
18.03.2020.