Redakcijai piezvanīja mūsu lasītāja L. Piņķe, lai pastāstītu, ka jau labu laiku Madonas veikalos nevar atrast a/s "Lazdonas piensaimnieks" sviestu 100 g fasējumā. Lasītājas jautājumu “Kur palicis sviests 100 g fasējumā?” adresēju a/s “Lazdonas piensaimnieks” realizācijas daļas vadītājai Helēnai Krūmiņai.
– Pircējai taisnība – patlaban uzņēmumā sviestu mazajā –
100 g -iepakojumā nefasējam. Gan tāpēc, ka nebija pieprasījuma, gan tāpēc, ka jāsaremontē fasēšanas automāts. Madonas veikalos var nopirkt mūsu sviestu 200 g fasējumā, bet pēc pircēja nosaukta svara – Madonas tirgotavā, kur pārdod arī izsveramo sviestu. Te var iegādāties kaut 50 g šī vērtīgā piena produkta.
Autore: IVETA ŠMUGĀ