Madonieši jau ir informēti, ka SIA "Madonas siltums" lūgusi Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatoram atļauju paaugstināt siltuma tarifu. Siltumražotāja vēlme – vismaz ar nākamā gada apkures sezonu paaugstināt to par 23,6 procentiem. Par uzņēmuma prasību savs viedoklis jāpauž Madonas pilsētas domei, bet izšķirošais lēmums jāpieņem Vidzemes sabiedrisko pakalpojumu regulatoram.
Siltuma tarifa paaugstināšanas procedūras laikā viedokli var paust arī paši madonieši – gaidāmās siltuma sadārdzināšanās projekta aprēķini ikvienam bija pieejami Madonas pilsētas domē, SIA "Madonas namsaimnieks" norēķinu centrā un SIA "Madonas siltums". Cerams, ka madonieši jau rūpīgi iepazinušies ar tarifa paaugstināšanas projekta aprēķiniem.
Tagad kļuvis zināms, ka Madonas pilsētas iedzīvotāju sapulce notiks 17. aprīlī pulksten 17 SIA "Madonas siltums" administratīvās ēkas zālē Cesvaines ielā 24a. Cerams, ka madonieši uz tik svarīga jautājuma apspriešanu ieradīsies kuplā skaitā un aktīvi izteiks savus viedokļus sakarā ar gaidāmo siltuma tarifa paaugstināšanu.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS