Pavasara pusē vairāki Varakļānu kultūras nama mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi dziedājuši un dejojuši dažādās skatēs, gūstot atzinīgus vērtējumus.
Nupat Madonas rajona deju kolektīvu skatē Varakļānu senioru deju kolektīvs "Varavīksne", kas šogad atzīmēja trīsdesmito jubileju, atkal apliecināja savu lielisko dejotprasmi, rajona skatē iegūstot pirmo vietu.
Skatē veiksmīgi piedalījās arī Varakļānu kultūras nama vidējās paaudzes un jauniešu deju kolektīvs.
– Mēs par panākumiem esam priecīgi, – atzīst Varakļānu kultūras nama ilggadējā deju kolektīvu vadītāja Marija Madžule.
Nedēļu iepriekš Vidzemes novada skatē piedalījās Varakļānu vīru vokālais ansamblis, ko vada Ivars Šminiņš. Vīri atgriezās mājās ar pirmās pakāpes diplomu.
Madonas rajona koru skatē piedalījās Varakļānu kultūras nama koris "Dzelvērte" (diriģente Ārija Tumane), iegūdams otro vietu.
– Varakļānieši ir dūšīgi dziedātāji un dejotāji, – priecājas Varakļānu kultūras nama direktore Ruta Laizāne. – Tagad mūsu mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi savu meistarību 30. aprīlī parādīs varakļāniešiem. Tad mēs godināsim gan mūsu dziedātājus, gan dejotājus, gan kolektīvu vadītājus.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS