Mīļo, labo cilvēk, apstājies un paskaties, ko esi izdarījis! Gribas tā uzrunāt to, kurš mūsu skaistajai eglei aplauzīja zarus. Vai mežā trūkst eglīšu, ja bija jānolauž zari privātīpašumā Mētrienas pagastā?
Ir jau pagājis laiks, kopš svinējām Ziemassvētkus, bet mūsu eglei nolauztie zari liek runāt. Zari, ja izrobo, neataug. Tie laikam traucēja jums, ja bija jānolauž? Novaktējāt īsto brīdi, atnācāt un nolauzāt. Nav saprotams, kāpēc salauzāt kaudzi un atstājāt.
Mīļo, labo cilvēk, kāpēc jāiet privātīpašumā? Mēs paši zarus nelaužam, bet uz svētkiem pušķojam egli.
04.02.2020.