Uz vecvecāku pēcpusdienu Saules stariņu grupiņā mūs visus laipni sagaidīja audzinātājas Laima un Nadja. Vispirms iepazīstināja, kā rit mācību process četrās mājiņās: mākslas, matemātikas, valodas un dabas. Viens temats tiek apskatīts visās mājiņās.
Iepazināmies, caur rotaļu nosaucot vārdu, kura bērna vecvecāki esam, un ar uzvārda sākumburtu pasakot, kādu augu izvēlējāmies un kāpēc tieši to.
Bērni sniedza priekšnesumu, un varēja saprast, ka tas arī iestudēts atbilstoši mācību tematam. Par muzikālo pavadījumu gādāja muzikālā audzinātāja Solvita. Kopā noskatījāmies filmiņu „Zaķīšu pirtiņa", pēc kuras tika sadalītas lomas, izdalītas maskas. Sākās teātris, kurā darbojās visi tēli no filmiņas, bet tos atveidoja bērni kopā ar ciemiņiem. Dejā tina kamoliņus bērni ar saviem mīļajiem. Jautri! Laiks aizskrēja nemanot.
Noslēgumā bija cienasts un sarunas. Paldies par jauko kopābūšanu.
Novēlu, lai „Kastanītim" izdodas piepildīt visas vēlmes!
04.02.2020.