DZELZAVAS 1. bibliotēkā šobrīd apskatāmas divas aizraujošas izstādes.
– 14. janvārī bibliotēkā tika atklāta mūsu pašu rokdarbnieces Spodrītes Timuškas darbu izstāde. Ikviens interesents var apskatīt dažādas krustdūriena tehnikā izšūtas gleznas, kā arī rakstainus adījumus – dūraiņus, pirkstaiņus un zeķes. Gleznās attēloti dzīvnieki, dabasskati, tās caurstrāvo ziemas motīvs. Izstāde ir bagātīga un krāšņa. Ikviens apmeklētājs gleznās var izjust ziemu, sniega baltumu, priecēt acis smalkos un greznos darbos. Izstāde būs līdz 14. martam, – pastāstīja Dzelzavas 1. bibliotēkas vadītāja Vineta Truhanova.
– Paralēli ikdienas darbiem un notikumiem norisinās „Bērnu, jauniešu un vecāku žūrija", kas jau tuvojas noslēgumam. Gadu gaitā ir izveidojusies skaista tradīcija, un mazāko klašu skolēni izlasītās grāmatas atspoguļo zīmējumos. Šobrīd ir atklāta „Bērnu žūrijas" ekspertu 3. klases radošo darbu izstāde. Bērniem ir patikusi grāmata „Meitene, kas gribēja izglābt grāmatas", un tieši to viņi ir izvēlējušies ilustrēt. Katrs bērns ir arī uzrakstījis, kas viņam ir paticis grāmatā. Šādus zīmējumus zīmē arī pirmsskolas izglītības iestādes bērni un 1. un 2. klases skolēni, un viņu darbiņi būs apskatāmi februārī un martā. Aicinu ikvienu iegriezties bibliotēkā un aplūkot, cik radoši cilvēki ir tepat mūsu pagastā.
22.01.2020.