LAUTERES kultūras namā 12. aprīlī gaidāms atpūtas vakars medniekiem un makšķerniekiem. Lauteres kultūras nama direktore Rudīte Prikule pastāstīja: – Šī balle mums ir kļuvusi par tradīciju, jo tiek rīkota jau vairākus gadus. Sapulcēsies mednieki no tuvienes un tālienes.
Aicinām mednieku klubu dalībniekus no Saikavas, Ļaudonas, mednieku kolektīvus "Triāda", "Mežvidi", "Kalnakrogs", "Rubenis", "Dzeņi", "Alces", "Arona 13". Gaidīti viesi ir arī makšķernieki – gan individuāli, gan pārstāvji no SIA "Lielais Līdēris", gan dīķu apsaimniekotāji. Laipni gaidīsim visus, kam ir kāds sakars ar mežiem un ūdeņiem. Paredzēti arī priekšnesumi, ko sniegs Ozolu teātra aktieri un Kusas līnijdeju dejotāji. Par deju mūziku rūpēsies Madonas muzikanti Aivars un Egīls. Līdzi jāņem draugs vai draudzene, labs garastāvoklis un, protams, kāds mednieku stāstiņš. Uz jautru izklaidi aicināti visi, kas vēlas atpūsties.
Autore: AGRITA NUSBAUMA